poniedziałek, 15 kwietnia 2013

Niestety...

Zastanawiałam się nad tym dosyć długo i wreszcie się zdecydowałam.
Odchodzę...
Nie mam już weny na to opowiadanie. Mój zachwyt 1D się skończył i pisanie o nich nie sprawia mi już przyjemności.
Mam pomysł na trzy inne historie, ale jeszcze nie wiem, kiedy i czy w ogóle zostaną opublikowane. Jeżeli tak, to na pewno Was poinformuję tu, na tym blogu.
No i jeszcze jedno. Zaczęłam całkowicie amatorsko bawić się gimpem, a wyniki tej mojej zabawy możecie zobaczyć tu. Wiem, że w porównaniu z innymi szabloniarkami jestem takim malutkim pikusiem, ale chyba nie jest tak strasznie. To tak na pocieszenie. Może ktoś będzie zaglądał... No dobra mniejsza o to.
A poza tym, to jeśli ktoś chciałby, ma pomysł na to opowiadanie, to ja nie mam nic przeciwko temu, żeby na tym, albo też innym blogu kontynuował tą historię. Jeśli znajdzie się taka osoba, to proszę o kontakt, omówimy wszystko:
madzia19283746@gmail.com
Ewentualnie możemy skontaktować się przez gg, ale to podam przez maila, bo nie mam czasu! Do przeczytania. Kiedyś...

3 komentarze:

 1. Nie ukrywam, że strasznie przykro mi, że nie będziesz dalej prowadziła tego bloga, ale cieszę się, że nie do końca kończysz z pisaniem. Mam nadzieję, że mimo wszystko opublikujesz te historie, bo z wielką chęcią bym je przeczytała :)
  your-last-first-kiss-1dstory.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Informuję, że w takim razie usuwam Cię z wolnej kolejki na oceny-opowiadan.blogspot.com
  Życzę powodzenia w tworzeniu szablonów, jak również dużo weny w dalszym pisaniu, jeśli jeszcze kiedyś zdecydujesz się wrócić do opowiadań ^^

  Pozdrawiam,

  OdpowiedzUsuń
 3. Powiem szczerze, że aż mnie coś tknęło. Serio? Jeśli.. niestety taka jest Twoja decyzja, to cóż. Muszę ją przyjąć. Szkoda, wielka szkoda.
  Jeśli kiedyś wrócisz to odezwij się do mnie. :)
  Trzymaj się, życzę weny.

  <3

  OdpowiedzUsuń